Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP online személyi kölcsön?

OTP online személyi kölcsön?

Figyelt kérdés

Szeretnék felvenni online személyi kölcsönt (ugye ennek nincs díja, mint egyéb esetben pl személyesen vagy telefonon), az előzetes bírálaton át is megyek (tehát megfelelő a fizetésem a kért összeghez, és elméletileg az egyéb feltételeknek is megfelelek még itt), viszont amikor a tényleges bírálat történik akkor elutasítást kapok, és nem tudom miért, mert ugye nem írja a konkrét okot.

Van egy személyi kölcsönöm szintén náluk, de annak elenyésző a törlesztője a fizetésemhez képest (és gondolom már az előzetes bírálaton is fennakadna rajta ha gondot jelentene). Ezt fizettem rendesen, néha késtem vagy 2-3 napot a törszlesztővel, de hosszabb időt nem, szerintem emiatt még nem kerül negatív adós listára valaki. Egyéb hitelem nincs más banknál. Diákhitellel rendelkezem, viszont azt még nem kell fizetnem mert van jogviszonyom is munka mellett, és ez a korábbi hitelfelvételemnél sem volt akadály ami ugye szintén ennél a banknál történt. Tehát nem tudom mi lehet az ok amiért elutasítást kapok.

(Persze bemegyek egy bankfiókba amit lesz lehetőségem és hátha mondanak valami konkrétabbat, de addig sem vagyok nyugodtan, és azért teszem fel itt a kérdésem).


2023. máj. 24. 20:31
 1/10 A kérdező kommentje:
A végén mindig ezt kapom: "személyi kölcsön igénylés belső szabályzat miatt elutasítva"
2023. máj. 24. 20:31
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Azért kapod ezt, mert meglévő személyi kölcsönt csak személyesen a bankfiókban lehet kiváltani. A te esetedben nem megengedett az online hitelfelvétel, az csak az első személyi kölcsönre értendő.
2023. máj. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Újat nem vehetsz fel, míg fut a régi, csak ha bemész személyesen, a meglévő hitelt kiváltják ráfolyósítással, utána megkapod más törlesztővel és futamidővel az újat.
2023. máj. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jaaa, szóval csak egy kölcsönt lehet online igényelni? ezt nem tudtam
2023. máj. 24. 20:42
 5/10 anonim ***** válasza:

Nincs olyan szabály, hogy csak egy kölcsönt lehet online igényelni.

Kiváltásra sincs szükség, ha belefér a jövedelmedbe


A korábbi kölcsönöd volt moratóriumban?

2023. máj. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én is így gondoltam, mert régebben volt már több kölcsönöm egyszerre náluk, és mindet online vettem fel.


Nem volt moratóriumban.

2023. máj. 24. 21:16
 7/10 anonim válasza:

3as! Hülyeséget ne írjál!!!

Tudni illik az otpnek sokszor fennakad az online rendszere menj be és ott tudják igényelni persze ha az sem fagy ki.

Egy otps dolgozó

2023. máj. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Bementem és sikerült igényelni szemelyesen. Amit mondott még az ottani ügyintéző, hogy nagyobb hiteleknél kell biztosítást is kötni (amit kövi hónapban le lehet mondani), online ezt mindig elutasítottam, lehet ez volt a probléma.
2023. máj. 25. 12:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Az ügyintéző átvert (a jutalékért). Nem kötelező a biztosítás.
2023. máj. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen átvert! Nem kötelező! Szintént az Otps dolgozó!
2023. máj. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!