Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Recash-nél 3 havonta engedél...

A Recash-nél 3 havonta engedélyezni kell a banki hozzáférést, de a napokban telót váltottam, áttettem a Samsung telefonról mindent az Iphone-ra, de nem engedi végrehajtani a műveletet. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Ezt írja: Korábban az OTPdirekt internetbankon keresztül már engedélyt adtál egy külső szolgáltatónak. Mivel egyidőben nem lehet a külső szolgáltatókat a két internetbankban kezelni, így az új szolgáltató regisztrációja előtt a régit az OTPdirekt internetbankban törölnöd szükséges.

A régi telón bejelöltem, hogy törlöm a régi eszközt, töröltem minden mást is és mégis ugyanezt írja. Ötlet?



2023. máj. 29. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Lehet kell idő az otp-nek amig törlődik a rendszerből a másik eszköz.

Vagy a recash a sz.r. Nem is értem miért kell ilyeneket használni, csak a baj van belük - mint látjuk.

2023. máj. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Miért kell ilyet használni? Mondjuk a pénzvisszatérítésért. Ki gondolta volna..

Forintomba nem kerül, ellenben már többször kaptam vissza sokezer forintot. De ha nem értesz hozz, akkor nem értem, miért kell egyáltalán válaszolni.

2023. máj. 29. 07:47
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Nincs ingyen ebéd!

Csak a két szép szemedért nem kapsz pénzt!

Ingyen van, még pénzt is kapsz, csak használhatatlan, és nincs support. Tényleg megéri a hülyének is. 😂


Nem az eszközt kell törölni, hanem a szolgáltatót!

2023. máj. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most komolyan ennyire idióta vagy? Van support, nem kerül pénzbe és pénzt kapok vissza. Teljesen jól használható volt évekig, csak gondoltam lesz olyan, aki az OTP újítása után(mert ez az ő saruk, ebben a recash nem tud segíteni), tudja mi a teendő, hogy oldódott meg.

Ismétlem, ha nem értesz hozzá, akkor ne itt töltsd a drága szabadidődet. Kösssz!

2023. máj. 29. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!