Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Videós azonosítás hogy történik?

Videós azonosítás hogy történik?

Figyelt kérdés
Videós azonosításom lesz hitelbírálathoz, akinek volt ilyen, ez pontosan hogy történik? Nagyon izgulok, jó lenne felkészülni fejben, hogy milyen kérdések lesznek, mit készítsek elő. Köszi a segítséget!

#Cetelem #videós azonosítás
2023. jún. 9. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Régen csináltam ilyet.Én voltam az ügyfélszolgálatos. Felolvasnak egy scriptet meg nyilatkozatra válaszolnod(pl kiemelt közszereplő vagy e). Meg nálunk az okmányokat kellett bemutatni de mondtuk , hogy mikor melyiket kell mutatni a kamerába. Végén egy kódot küldtünk ki a beszélgès során, azt kellett az ügyfélnek beolvasni. Ezt lehetett smsben vagy emailben kérni, akinek amelyik egyszerűbb volt. Kb 10perces folyamat volt, ha normális internet és eszköz állt a rendelkezésre.(Nem cetelemnèl dolgoztam.)
2023. jún. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bemutatod a személyit és lakcimkartyat. Kotbeforgatod a kamerát hogy senki nem kényszerít a hitelfelvvetelre. Kód bemond és kész. Ez nem 3as szintű átvilágítás :)
2023. júl. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a segítséget, pont úgy volt ahogy #1 leírta, semmi stresszes helyzet, tényleg gyorsan és egyszerűen megvolt, azóta már az első törlesztőt be is fizettem :)
2023. júl. 15. 23:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, most nekem is lesz ilyen videos azonosítás, tegnap adtam le az igénylést, amihez csatoltam a bankszamlakivonataimat, és fotokat az okmanyaimrol. Ha kérik a videos azonosítást az már pozitív bírálatot jelent, vagy még változhat?
márc. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!