Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem állnak velem szóba...

Miért nem állnak velem szóba a bankok?

Figyelt kérdés
A Provident adott csak egyedül kölcsön. Pedig 270 ezer jövedelmem van de szinte mindenhol elutasítanak. Pedig, nincs sehol hátralékos tartozásom. Egyedül a bankszámlakivonatok zavarosak. Van olyan hónap amikor a hóvégi egyenleg mínuszban van, meg szerencsejátékra utaló pár nyom. Ezek miatt kerülök hátrányos helyzetbe?
máj. 9. 20:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%
Tehát van egy hitelkártyád is, aminek legalább 600ezer a kerete. Alacsony a fizetésed és szerencsejátékozol. Min csodálkozol?
máj. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
56%
Akkor leszel újra hitelképes, ha visszafizetted a hitelkártya-tartozásodat és utána 6 hónapig nem teszed mínuszba a bankszámládat és leszoksz a szerencsejátékról, legalábbis arról, aminek a bankszámládon nyoma van.
máj. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
56%

"ahol kb 600 ezer a tartozás."


Ezt is látják a bankok, ezért

"nem állnak velem szóba"

máj. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
56%

"Pedig, nincs sehol hátralékos tartozásom"


??

máj. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kevés a jövedelmed. Az én fizetésem ennél valamivel több. Ha havonta bizonyos összeghatár felett érkezik a bankszámlára pénz, akkor a bankom ad mindenféle kedvezményt. Egyszer ez szóba is került ügyintézés kapcsán és az ügyintéző teljes ledöbbenéssel és őszinteséggel rákérdezett hogy mit dolgozok, ahol ilyen keveset fizetnek...

Amúgy hitelem nincs, soha nem is volt egy fillér sem. Még folyószámlahitel sem. Kíváncsiságból töltöttem ki bank oldalán hitelkalkulátort. Vagy az jött ki, hogy zéró hitelt kapok, mert túl keveset keresek. Vagy csak nagyon minimálisat. Ilyen több tízmilliós lakáshitelek nálam szóba sem jöhetnének. Nálad ezek szerint pláne nem.

máj. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!