Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az új kormány ( = Magyar...

Az új kormány ( = Magyar 'öltönyös' Péter) miért nem használja ki a forint pillanatnyi erősödését?

Figyelt kérdés

Gondolok arra, hogy ez ugye nyilvánvalóan, 99.9% csak pár napos eufória.

De akkor miért nem csinálják azt, hogy a vagyonnak legalább kis részén — amit úgyis maguknak privatizálnának, hogy új selyemöltönyöket vegyenek — dollárt, eurót, vagy valami erősebb világvalutát vesznek, majd amikor drámaian visszagyengül a forint, visszaváltják, és úgy legalább az értékét megőrizték, ami által talán még 1-2 kórházra is fussa, a jó sok új mikrofon és öltöny mellett is?

🤷


ápr. 14. 09:15
 1/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
89%
Jelenleg még Orbán Viktor a miniszterelnök, tehát az ő kormányánál kell felvetened ezt. Ők meg megcsinálják, nyugi. Maguknak.
ápr. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Jah a fidesz menti ki a pénzét azért van az erősödés.
ápr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Mert nincs új kormány?


Nagyon nem értesz ehhez.

ápr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
30 napja van a tamásnak kinevezni az új képviselőket. Kicsit olvass utána mielőtt hülyeségeket kérdezel :D
ápr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
Jelenleg a fidesz menti ami menthető, azért csináltak nekik jó árfolyamot, aztán ha jön a petya, akkor a célár 500-600 ft/euro, kb. ott vezetik majd be az eurot...
ápr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
Jelenleg fidesz kormány van, neki meg pont az a célja, hogy minél nagyobb sz*rba hozza MP-t. Nem gondolod, hogy fontos neki, mi a jó a magyaroknak.
ápr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Hallottatok arról hogy az új kormány megszűntetné a gyes melletti munkavégzést?

Januártól visszamennék dolgozni. A kisfiam akkor lesz 18 hónapos. Lemondanék a gyedről és igényelném a gyest. Bolcsibe menne a kisfiam. Ha nem lehetne mellette dolgozni akkor családban aki nyugdíjat kap igénybe vehetné a gyest ? És a kisfiam attól maradhat bölcsiben ?

Választás után az új kormány bevezeti a kerítés adót?

Méterenként 1000 forintot kellene fizetni.

Mikor érdemes eurót váltani? Szerintetek mennyire befolyásolja majd a politikai helyzet az árfolyam alakulását? (itt a választások és az új kormány...

58 000Ft értékben szeretnék váltani €-t.május közepén utazok külföldre és szerintetek most vagy az utazás előtt váltsak?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!