Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 2.500. 000 Ft befektetés!...

2.500. 000 Ft befektetés! Kihez forduljak segítségért?

Figyelt kérdés
2.500.000 ft kellene befektetési célra. Nincs hitelem nincs adósságom senki felé. Ingatlan nincs a nevemen és jövedelemmel sem rendelkezek. Tudna valaki mondani valamit, hogy kihez hova forduljak hogy megkapjam ezt az összeget? 8 hónap alatt megtérülne! Bármilyen megoldás érdekel!!!
2011. jan. 2. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Bank nem fog adni pénzt az tuti biztos, csak privát úton lehetséges, ha találsz olyan ismerőst, aki megbízik benned és ad kölcsön.
2011. jan. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érdekes pénzügyeid lehetnek. Semmi pénzed nincs, de kaptál egy 2,5 milliós befektetési ajánlatot... hát nem tudom. Biztos megéri, vagy csak olyan jól hangzik?
2011. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
egy több éve működő vállalkozásról van szó, felújításra kel la pénz....
2011. jan. 2. 17:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fogsz kapni senkitől.

Bank biztos nem ad mivel nincs se jövedelmed, se zálogosítható ingatlanod.

Ismerős tudna adni esetleg, de ha itt kérdezgeted, akkor nyilván nincs az se. Ismeretlen embernek meg senki nem fog adni, de megnyugtatásul közlöm, hogy ennyi pénzt én még rokonnak se adnék, még ha lenne is.

2011. jan. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a vállalkozás több éve sikeresen működik, akkor simán kitermeli magának ezt az összeget...
2011. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én azt hiszem tudok segíteni független pénzügyi cég tanácsadójaként. Írjál privit és megbeszélhetünk egy személyes találkozót.

Budapest (Astoria)

2011. jan. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!