Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ellopták a pénztárcám :- (,...

Ellopták a pénztárcám :- (, irataim nem voltak szerencsére benne, csak pár bizonylat meg a junior bankkártyám, amit már neten le is tiltottam. Mennyibe kerül az új kártya igénylése?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Szegénykém...

Én is jártam már így, nekem nem kellett fizetnem az új kártyáért (OTP).

2011. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm. Holnap úgyis az OTP-nél kezdek...

Benne volt 15.000 Ft-om, amit 20 perce vettem le (a számlámról az összes pénz lement - ezért dolgoztam decemberben... :((), meg egy imádott kép a páromról, ezüst bokalánc, gyűrű, orrpiercing..... és a klassz tárcám, amit már 2 éve rongyoltam, de emlék kapcs. hozzá, meg az ékszerekhez is....

Igy jártam sajnos.... :(

2011. jan. 9. 22:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Juj, szegényke. Kártyaügylethez nem értek, csak sajnállak. :(

Én pancserségből tavaly vesztettem el a pénztárcám, mindenféle igazolványom és kártyám benne, több pénz, ráadásul a bankszámlámon is épp sok volt a lekötetlen... remegtem, mikor észrevettem, hogy nincs meg.

No de vannak kedves emberek...! Az én pénztárcám egy ilyennel találkozott. Hamar kinyomozta a telefonszámom, és egy óra múlva már nálam is volt újra.


Tapasztalat és javaslat mindenkinek:

A PÉNZ-ÉS IRATTÁRCÁTOKBA ÍRJÁTOK FEL A TELEFONSZÁMOTOKAT ÉS A NEVETEKET! Bárkivel előfordulhat, hogy elveszti... S ha jószándékú ember találja meg, a telefonszám nagyon hasznos...!

Gondolj csak bele, találsz egy pénztárcát, visszaadnád, de gőződ sincs kié. De ha ott az elérhetősége, milyen jó érzés meglepni azt az idegent, hogy megtaláltad! Nem? :-)

2011. jan. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előzőnek:

Ha elvesztetted, akkor igen... érdemes beleírni, de a kérdezőnek ellopták. Így szegénykém hiába írta volna bele, soha nem látja vissza.

2011. jan. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Már elindítottam az új kártya igénylését, de 2 hét mire kész.... :(

Köszi a válaszokat, amúgy nem került semennyibe.


Persze azóta sincs hír a tárcámról, de legalább van, aki visszakapta...

2011. jan. 15. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!