Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit gondoltok? Ti fektetnétek...

Mit gondoltok? Ti fektetnétek most aranyba? Nem túl magas az ára most beszállni? És az ezüstről mi a vélemény? Mibe tennétek, ha volna 2-3 milliótok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 14:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
csak aranyba! most épp jó az ára
2011. febr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miért csak aranyba? Azt mondják, hogy az ezüst sokkal jobb. És az arany egyébként is most nagyon drága. Még sosem volt ilyen drága...
2011. febr. 12. 16:46
 3/14 anonim ***** válasza:
volt már drágább is,napi árfolyamoot kapok mindig. A dollár is lent van. Ha úgy érzed ezüst, hát ezüst... számomra érdekes gondolat
2011. febr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
Én nem fektetnék most aranyba, szerintem hamarosan esni fog, mivel rengetegen menekültek abba a válság miatt. A tőzsde most bizonytalan, nem biztos se a növekedés, se a csökkenés, én most bankbetétbe vagy állampapírba fektetném a pénzt.
2011. febr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Előzőnek!

Én pont a bankoktól és az államkötvényektől tartok legjobban. De nem vagyok tisztában az arannyal. Ismeretlen terület

2011. febr. 12. 17:39
 6/14 anonim ***** válasza:
ezüst long, államkötvény short
2011. febr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
bioaranyat importálunk, ebből élünk, ebbe van a pénzünk de ha nem meggyőző, hogy ebbe kell rakni a pénzed mert most lement az ára sajnálom
2011. febr. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Bioaranyat??? Az meg milyen?
2011. febr. 13. 08:47
 9/14 anonim ***** válasza:
bioaranynak nevezik a fogászatban használt aranyat. Semmi különös... Neked nem bioarany kell, hanem befektetési arany. HA már arany. És nem azért kell venni, mert lement az ára, hanem mert (most egy kis pihenővel) felfelé tart az ára!
2011. febr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Akkor ha jól értem, Ti az egészségügy részére vásároltok?

Nem hallottam még sosem ezt a megfogalmazást. hogy "bioarany".

Természetesen befektetési aranyban gondolkodom. És egyre jobban...

És már az is eldőlt, hogy csak kézzelfogható jöhet szóba.

Tőzsdei alapok kizárva!

2011. febr. 13. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!