Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Raiffeisen Bankkal kapcsolatba...

Raiffeisen Bankkal kapcsolatban kinek milyen a tapasztalata a díj és jutalék levonással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A táblázatban 0,20%, minimálisan 5 dollárt tüntet fel jutaléknak. Máskor is feltünt, a magas jutalék. Érdeklődtem. Nem válaszoltak. A legutóbbi eset meglepett. 25 USD utaltam át. Jutalék 2x7 dollár!!! A 7-et is soknak találom, de azonnal megkétszerezni?! Többszöri megkeresésemre sem reagáltak, szokás szerint. Kinek mi a tapasztalata ezzel a bankkal szemben? Vagy csak velem kivételeznek? :-)
2011. febr. 19. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem, ok a 3. bankom, es alapvetoen meg vagyok elegedve veluk. Ugyanakkor nem szoktam usd-t utalni, szoval nem ismerem az eljarast. Nem kerdeztel meg ra a fiokban?
2011. febr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Figyelmesebben kéne átnézned a kondilistát! Nem 5 USD, hanem 5 EUR a min. költség. Ha kétszer látod a terhelést, valószínűleg egy közvetítő bank terhelt vissza a jutalékával.

Miért ide teszed fel a kérdést? Miért nem egy Raiffeisen fiókban?

2011. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!