Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyek a legjobb havi törleszt...

Melyek a legjobb havi törlesztésű hitelek? Szeretném rendezni adósságomat úgy hogy két féle hitelt egy hitellé csinálni úgy hogy egy nagyobb összeget (15mill) szeretnék felvenni egy banktól! Melyek a legjobb hitelajánlatok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
semmiképp sem jársz jobban szerintem. csak nagyobb hiteled lesz egy valakitől.
2011. márc. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ehhez látni kéne az eddigi konstrukcióidat. Miért ne érné meg kedves utolsó? Én már nem egy ügyfelemnek vontam kettőt össze, vagy más megoldásokkal, de megoldottuk, hogy jól járt, és nem rosszul. Egyébként nem értem a kérdést, tehát 2 hitelt szeretnél összevonni, vagy felvenni 15 milliót és abból kifizetni? Ha gondolod keress meg és segítek, vezető vagyok egy pénzügyi cégnél és szinte minden területre van emberem. De ha így látatlanban nem lehet sokat segíteni.
2011. márc. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez hitelkiváltás lehetne szabadfelhasználású hitellel. Jelenleg a legkedvezőbb a piacon az alábbi banki ajánlat: 15millió ft 20 évre. Törlesztő részlet 1-6. hó:130.079; 7. hótól: 136.685. kamat első fél évre 8,49%, majd 9,19%. A hitelfelvétel összes kezdeti díját elengedi a bank vagy visszafizeti. A 12.600 ft jelzálogbejegyzési díj terheli az ügyfelet, ezt ekkora hitelnél hiteltanácsadóként én ki szoktam fizetni az ügyfeleim helyett.

A jelenlegi hiteleid végtörlesztési díjai attól függnek, hogy melyik banknál vagy.

2011. márc. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!