Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek ez a "támogatáskén...

Szerintetek ez a "támogatásként"hirdetett segitség, csak megint egy pénzbe kerülő csalás?

Figyelt kérdés
A minap kaptam egy körlevelet,hogy van reményük a bajba jutott fizetni még fizető adósoknak,akik már alig győzik.Jobban utána néztem,és annyit tudtam meg,hogy állitólag ez egy vissza nem téritendő(?)támogatás.Minden marad a régiben,csak fizetési könnyitéssel(legalábbis a hirdetés igy szólt)Mivel érdekelt vagyok,és már én sem birom sokáig,igy felhivtam a megadott számot.Egy fiatalember vette fel a telefont,aki egy oltári hülyeséget mondott(legalábbis szerintem)Szerinte ők mint egy ügyvéd csapat,majd rákényszeritik a bankokat,hogy a csillagászati törlesztő részleteket csökkentsék fizethető mértékig,mert ez a bankok érdeke is!!!Én rögtön rájöttem,hogy ez egy fizetős valami,ami tele van igéretekkel.Szerintetek?
2011. márc. 18. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Átverés... a hitelt lehet kedvezőbbre cserélni, rövidíteni technikákkal, de azt nem ügyvéd csinálja, és nem mindenkinél lehet megcsinálni, fontosak a konstrukciók. Csillagászati összegeket senki nem fog elnézni, mit ér egy pici magyar ügyvéd egy góliát multi ellen, aki akár a legjobb ügyvédeket is felveszi, pakol picit a bíró zsebébe, és még te jársz rosszabbul mert a perköltség is téged terhel.
2011. márc. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Több mint valószinű,hogy az.Egy vidéken élő rokonom is olvasta a networkon,ezt a hirdetést.Már ha egyről beszélünk.Igy van,egy vissza nem téritendő támogatásról hablatyolnak,ami valószinüleg kamu.Mégis milyen támogatás lehetne?Arról azért bővebben olvashatnánk,láthatnánk a tévében információt,és persze hivatalos formában.
2011. márc. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak a baj az,hogy ezt mind egy olyan oldalon hirdetik,ahol a bajba jutott hitelesek gondjaival foglalkoznak,illetve próbálnak foglalkozni.Igy sajnos sokan befognak dőlni a hirdetésnek,és szerencsétlenek a maradék pénzüket is elvesztik.Vagy belerángatják őket egy még nagyobb bajba.
2011. márc. 19. 02:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!