Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Áthidalásra lenne szükségem...

Áthidalásra lenne szükségem kb 1 700 000 HUF személyi kölcsönre. Az OTP ajánlata lenne a legoptimálisabb számomra. Ha 1-2 hónapon belül visszafizetem, mennyi kamatot kell ráfizetnem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem értem. Ha van ajánlatod az OTP-től, akkor az goondolom azért optimális, mert ott kell a legkevesebb kamatot fizetned.

És ha van egy ajánlatod, akkor gondolom a kamat is benne van.

2011. ápr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem. Szükségem van 1,7M-ra, amit hosszú futamidőre vennék fel. Kb 6-8 év, hogy az első 2 hónapban karcsú legyen a törlesztő. A bank nem tudja, de vissza fogom fizetni 2 hónap alatt a teljes összeget. Van ilyen esetben büntetőkamat? A 8 évre aláírt kamatot meg kell fizetnem?
2011. ápr. 5. 17:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Általában nincs lehetőség előtörlesztésre.
2011. ápr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bocipók ***** válasza:

Apám anno vett fel áruhitelt tv-re és akkor azt mondták neki, hogy ha visszafizeti 2 hónapon belül, akkor nem kell kamatot fizetnie.

Persze a szerződésben más volt és azt a legtöbben nem olvassák végig, vagy nem értik.

Szóval 2 hónapon belül visszafizette és rávágtak 10.000 Ft-ot...

Ebből mindenki okulhat, olyan nincs, hogy bármely bank akár csak 2 hónapra ingyen adjon zsét. Apu "csak" 120.000 Ft-ot vett fel, mennyit fizetnél 1.700.000 Ft. után? A jó ég tudja...

2011. ápr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Én a 2 hónapot nem értem. Minek felvenni ha 2 hónap múlva lesz?
2011. ápr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

Ügyintézési dij: 7.300 Ft

végtörlesztés: 17.000 Ft

+ 2 hónap kb: 80.000 Ft

= 104.300 Ft összesen

2011. ápr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért kell áthidaló? Ugye nem lakáskassza, mert azt remélem tudod, hogy ha személyi kölcsönt költesz ingatlanra, akkor nem lesz igazolásod, hogy lakásra költötted.
2011. ápr. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!