Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megírnátok, hogy melyik...

Megírnátok, hogy melyik banknál van számlátok, és elégedettek vagytok-e a szolgáltatások díjaival?

Figyelt kérdés
Bankot szeretnék váltani, de nem tudom, hogy melyiket válasszam, és érdekelne, hogy ki mit tapasztalt. Főleg ilyenek érdekelnek, hogy pl ingyenes a kártya, meg a számlavezetés, kp felvétel stb. Ajánlanátok jó bankot/számlacsomagot?
2011. máj. 30. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:

ersténél és cibnél van


erstével nem vagyok elégedett,egyetem miatt kellett pár éve,még fél évem van ,utána szüntetem meg,mert mindenért sok pénzt von le,kérés és kérdezés nélkül küldött új kártyát pénzért,elég hülye helyeken vannak automatái


cibbel elégedett vagyok,bár automata nincs sok,de nem von sokat ha más automatából veszek le,ingfyen utalok havi 1-et,kártyával fizetés ingyen van,ezt használom is,erre jön minden,sms-t havi nagyonkevésért küld és rögtön,nem ugy mint az otp 2 nap múlva

maradok náluk


otp-sem volt még régen,nem szerettem,túl körülményesek voltak,sokba került az utalás

2011. máj. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Cibnél vagyok, és mivel 26év alatt vagyok és tanulok, havi számlavezetési díj 25ft. HAvonta egyszer bármelyik automatánál ingyen tudok levenni. Internetbankot pedig nagyon gyakran használom és nagyon jó.
2011. máj. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a K&H-nál vagyok, és egészében véve elégedett vagyok vele. Interneten megtalálsz minden infot a csomagokról. Tetszik a netbankjuk is.

Régen volt az Ersténél is számlám, de azt gyorsan megszüntettem, nem szerettem.

2011. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
OTP és egyáltalán nem vagyok elégedett mert piszok drága!!
2011. máj. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én MKB nál vagyok, és nagyon meg vagyok elégedve, 400 ezer jön rá havonta, az utalás gyors, bár mostanában az internetbankban volt pár karbantartás.
2011. máj. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is OTP-s vagyok, és nem tetszik, hogy mindenhol lehúznak egy csomó lóvéval.
2011. máj. 31. 11:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Én K&H-s vagyok. Úgy gondolom meg vagyok vele elégedve. A havi díj sem túl sok, pláne otp-hez képest, pedig ez is elektornikus számlacsomag. Utalán e bankról 10ft/utalás. A kezelőfelület is jó.

Nekem idáig bejött.

2011. jún. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
OTP, de elégedett vagyok vele.
2011. jún. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!