Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Aki az OTP Magánnyugdíjpénztár...

Aki az OTP Magánnyugdíjpénztárnál volt: megkaptátok már a reálhozamot?

Figyelt kérdés
Én még értesítőt sem kaptam, viszont annál több rémhírt hallottam kimondottan az OTP Magánynugdíjpénztárról... Lehetséges, hogy benyelik az egészet? Személyesen már több kirendeltségben is érdeklődtem, egyik se tudott érdemi választ adni.
2011. aug. 3. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Hétfőn kezdték utalni, és mivel milliós nagyságrendű volt a létszám, ez bizony eltart egy darabig. Nyugi.
2011. aug. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a honlapjukon megnézheted mennyit fogsz kapni de nagyon sokan egy fillért se kapnak.
2011. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak hogy pozitív példát is láss: én egy fillérre sem számítottam, hiszen a legrosszabbkor, 2007-ben léptem be. Utána ugye jött a válság... Ehhez képest megnéztem a honlapon és kiderült, hogy több mint 60e Ft a reálhozamom. Még ennek sem igazán hittem, de ez az összeg hétfőn már meg is érkezett a számlámra.

Szóval számomra POZITÍV csalódás volt at OTP.

2011. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az allianzal voltam úgy,mint az utolsó válaszoló.szintén 2007-ben csatlakoztam és már 1 hete megkaptam a pénzem,holott egy fillére sem számítottam.
2011. aug. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Úgy látszik mégsem tőzsdézték el ezek a gonoszok a pénzünket :p


(Bocs az offért)

2011. aug. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Aki már megkapta, annak milyen betűvel kezdődik a neve?

Én még sajnos nem kapta meg, és F betűs vagyok :(

2011. aug. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem D-vel kezdődik, párom az Allianz-nál van, ő ma kapta meg.
2011. aug. 3. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!