Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit kell fizetni annak aki...

Mit kell fizetni annak aki forint hitellel akar végtörleszteni mindent értékbecslést. Stb? pontosabban lent

Figyelt kérdés

Ma be voltam az Erste Bankhoz a végtörlesztéssel kapcsolatban és elmondtam, hogy forint hitellel szeretnék végtörleszteni és ott azt mondták, hogy lehet és el kezdték sorolni, hogy miket kell, fizessek értékbecslés, szerződési díj… stb. ami kB azt mondták 80 000 forintomba kerülne

Én úgy tudtam hogy nem kell fizetni ezekre most akkor mégis kell?


2011. okt. 7. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A végtörlesztésre nem kell fizetni. De te egy új hitelt akarsz felvenni. Arra kell. HA a megtakarásaidból fizetnéd vissza,akkor nem kéne fizetni semmit
2011. okt. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nézz körül más bankoknál. Van, ahol kezdeti díjak akciójával kínálják kiváltásra a hitelt, ergo a fenti díjakat nem kell kifizetned.
2011. okt. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
a Raiffeisennél van akció, értékbecslést és 1 tulajdoni lapot átvállalnak, és nincs szerződéskötési és folyósítási ktg.
2011. okt. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!