Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Készpénzbefizetés otp-s...

Készpénzbefizetés otp-s számlaszámra?

Figyelt kérdés
szervert szeretnék bérelni készpénzbefizetéssel szeretném megoldani a számlaszám OTP-s a kérdésem az volna, hogy postára megyek vagy OTP bankba melyik helyen kell fizetnem az ügyintézésért? (1000ft-ról volna szó)
2011. okt. 17. 20:39
 1/5 anonim válasza:
Ha OTP-s számlaszámra szeretnél befizetni, akkor azt bármelyik OTP bankfiókban ingyenesen megteheted!
2011. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ok köszönöm! (: és a postával mi a helyzet?
2011. okt. 17. 21:19
 3/5 anonim válasza:

Ha jól tudom postán is be tudsz fizetni bankszámlára. Rózsaszín csekket kell kitölteni, olyat amilyet akkor is ha lakcímre küldesz pénzt. Ennek viszont van költsége, hogy pontosan mennyi azt nem tudom, de az biztos hogy ahová küldöd, tehát az adott számlaszámra is terhelnek valamennyit. Emiatt ezt a fajta befizetést senki nem részesíti előnyben, ezen kívül ha így küldesz pénzt az akár több napba is telhet mire a számlán lesz az összeg.

Ezzel szemben a banki kézpénzbefizetés ingyenes és rögtön az adott számlaszámon lesz a pénz (pár percen belül).

Remélem segítettem, az első válaszoló voltam. :)

2011. okt. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
teljes mértékben! :D Köszi szépen! Holnap intézem! ;)
2011. okt. 18. 21:32
 5/5 anonim válasza:
Nagyon szívesen!
2011. okt. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!