Olyan irjon aki nem tud végtörleszteni?

Figyelt kérdés
mindenütt azt olvasom hogy hogyan-miként csinálják a végtörlesztést,de sehol nem olvasok olyat hogy ,, én nem tudok végtörleszteni,,.Őszintén megmondom én sem tudok végtörleszteni és olyan egyedül érzem magam ezzel a dologgal mert az ismeröseim mind élni tud vele(ft hitel,család, gazdag rokon).Most komolyan én vagyok az egetlen??
2011. okt. 19. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos megpróbáltál minden lehetőséget? Szerintem amíg le nem jár a végtörlesztési időszak, mindenképp érdemes folyamatosan figyelni, milyen új lehetőségek jelentek meg. Azért nem találsz olyat, aki kijelenti, hogy nem tud végtörleszteni, mert még semmi nem biztos, és a legtöbben gőzerővel keresik a lehetőségeket.

Nagyon hamar feladtad, még bármi lehet. Egy héten egyszer legalább mindenképp megéri tájékozódni, hátha tudsz valamit tenni te is.

2011. okt. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ft hitelt nemkapok mert túl van terhelve az ingatlan,család kijelentett ők nem tudnak segiteni,nincs gazdag rokonom....
2011. okt. 19. 13:07
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Mi sem tudunk végtörleszteni, bár mi annak idején elég jól jártunk. A havi törlesztőnk most jár ott, ahol 4 éve kezdődött volna ft hitel részlete. Egyébként szerintem nem biztos, hogy azok járnak jól akik végtörlesztenek. Ettől függetlenül még az év vége előtt én is be fogok menni a bankba, hogy mondjanak valamit. Úgy gondolom, hogy a veszteséget a bankok így is úgyis áthárítják az ügyfelekre. Ne legyen igazam!

2011. okt. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi sem tudunk. Pedig van majd 3millió megtakarítás, család is tudott volna adni valamennyit, a jövedelem elegendő, mégsem tudunk.:(

Annyira lement a lakás ára, hogy még így is hiányzik néhány százezer ft ahhoz, hogy adjanak hitelt. Ez az ára annak, hogy annó 5% önerővel vettük a lakást.:(

2011. okt. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Biztos hogy jó lesz hosszútávon a forint hitel?Lehet azért van ilyen rövid határidő a végtörlesztésre,mert ezek tudnak valamit,mint a CHF felvétel időszakában?Gondolok itt arra,hogy akkor mindenkivel azt vetették fel,mert az volt a kedvező,és szerintem már akkor tudták hogy mi lesz a vége.Lehet itt is felvetetik a forint hitelt,aztán megemelik úgy a kamatot hogy azt sem tudjuk fizetni.Lehet egy év múlva kevesebb lesz a frank törlesztő részlete mint ha most átváltod forintra.Mert a bankok úgy is kitalálnak valamit hogy az árfolyam különbözetet bevasalják valahol.Nem lehet tudni semmit,egy biztos aki hitel nélkül vissza tudja fizetni egyben,az biztos jól jár.Ha 2014-ben lelépnek Orbánék(ha ki húzzák addig)ki tudja egy másik kormány milyen döntést hoz.Sőt,nincs is olyan nagyon most olyan bank aki kedvező forint hitelt adna,és lehet ha most kevesebb is lenne a törlesztő,egy év múlva lehet a mostani kétszerese is.Senki nem tudja hogy lenne a legjobb.
2011. okt. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!