Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A diákhitel igénylésemet...

A diákhitel igénylésemet november 8-án adtam le. Mikor kell, hogy jöjjön az első utalás? November 15-e van, és még mindig nem jött meg. Ugye nem csak december 15-én fog megjönni?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor azt hiszem, indulhatok is bankot rabolni, már nem nagyon van mit veszíteni.
2011. nov. 16. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Pedig december 15-én fog jönni a szeptember-október-november és december havi, ha havi folyósítást kértél. Egy összegű folyósítás esetén a teljes összeg megy akkor.

A folyósítást mindig a folyósítás hónapját megelőző hónap 20-áig leadott igényekre vonatkozóan végzik el. Tehát te november 8-án adtad le, ez a november 20-i határidőbe fér bele, azaz december 15-én fognak folyósítani.

2011. nov. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nemmondod, hogy te egyetemista vagy :S Totál egyértelműen le van írva a diakhitel.hu-n.

Különben mivel számíthatsz arra, hogy decemberben jóó sok pénzt kapsz (négyhavinak megfelelőt), így nyugodtan kérhetz kölcsön bárkitől.

2011. nov. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!