Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van itthon egy csomó 200...

Van itthon egy csomó 200 Ft-os érmém eltéve egy perselybe még kisebb koromból. (Kb.40000 Ft) Ha bevinném a bankba, hogy betegyék a számlámra vagy váltsák át papírpénzzé, hajlandóak lennének rá vagy elzavarnának?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg hajtogassak belőle ilyen 10 érmét tartalmazó összeragasztott papírhengereket és úgy próbáljam?
2011. nov. 17. 20:30
 1/3 anonim válasza:
Postán beváltják!
2011. nov. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erdekes. Egyszer en is bementem egy muanyag doboznyi aproval a bankba. Gondolvan, nekik van az a gepuk, amibe beleontik az aprot az meg szetvalogatja.

Hat nem, elzavartak. De adtak ilyen papirokat amibe bele tudtam tekerni az aprot. Mindegyik papir mas szinu volt es az erme erteke ra volt irva.

Otthon tekergettem, aztan visszamentem es mondtam, hogy rakjak a szamlara. Megtettek.

2011. nov. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 polarbeer ***** válasza:

Amik neked vannak, azok papír, vagy fém 200-asok? Mert 1992 és 1996 között voltak elég nagy méretű szürke fém 200-asok, utána jött a zöld 200-as papírpénz, és utána jött 2009-től a ma is használt 2 színű fém 200-as.


Neked milyenek vannak? Ha még nem váltottad be, akkor én szívesen megvenném őket. Lehet, hogy még többet is adok értük, mint 40 ezer Ft :) :)


Üdv.: polarbeer

2012. jún. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!