Joe74 kérdése:

Minden esetben be tudja rajtam hajtani a végrehajtó a tartozást?

Figyelt kérdés
Elvesztettem egy polgári pert és be akarnak hajtani rajtam 1 500 000 ft-ot semmi nincs a nevemen ,de sajnos a munkabéremből le tudják vonni, van négy gyermekem mind kiskorú van devizahitelem meg még személyi kölcsönöm is, ha nekem levonják a fizum 33 százalékát akkor nekünk annyi nincs erre valami megoldás???
2011. nov. 28. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet velük tárgyalni, hogy pl kisebb részletekben vonják a pénzt, aztán vagy hajlandóak rá, vagy nem. De csak úgy "felejtsük el a másfél milkát" felkiáltást senkitől nem fogsz hallani.
2011. nov. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bár már utólag aggódni ezért felesleges.

A pert elvesztetted( valószínű,hogy oka is volt,hogy így jártál) Kapni fogsz egy hivatalos papírt amiben lefogják írni,hogy a fizetésedből hány%-ot vagy mennyi X.összeget fognak levonni,és mikor.

Azt hogy van 4 gyereked,és különböző hiteled azt már régen tudják.A fizetéslevonást is úgy fogják kalkulálni..Fizetni kell,de éhen nem fogtok halni.Minél előbb kifizeted,annál előbb szabadulsz a tartozástól.

2011. nov. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos én is hasonló cipőben járok. Aki azt írja, hogy biztosan volt "oka" az még nem látott Magyarországon bírósági tárgyalást vagy legalábbis nem tudja, hogy hogyan működnek idehaza az ilyen dolgok.


A 33%-ot valószínűleg letiltják, mert a letiltásnál nem szoktak figyelembe venni családi körülményeket.

2011. nov. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ma 18:42-nek


Én írtam hogy van"oka" hogy valaki elveszti a pert..

Pontosan tudom hogy zajlik,mert én is voltam ilyen cipőben.

De én tudtam hogy amit a bíróságon megszabtak büntetést(ki is kellett fizetnem) bizony az én saram volt.

Nem fizetett hitelek,késett kamatok,többszöri felszólítás ellenére sem rendezett tartozások után került az ügyem a bíróságra.

A kérdezőnél sem lehetett másképp.A bíróságig sok-sok felszólító levél,figyelmeztetés,sőt behajtócég fenyegetőzése is megvolt már.Mivel egyikre sem reagált így valamelyik behajtó cég bíróságra vitte az ügyét..Ott viszont csakis a tények számítanak feketén.fehéren.Csakis a papírok,szerződések,felszólítások,a kérdező reagálásai számítanak..Ha elvesztette a pert akkor valószínű hogy jogosan követelik a pénzüket...

Én tőlem jogosan követelték.Én is elvesztettem a pert,és szó nélkül fizettem..Én voltam a birka hogy hagytam idáig fajulni..

2011. nov. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!