Rendeltem az interneten külföldi oldalról, a fizetésnél a Credit Card-ot választottam és a Maestro kártyámmal fizettem, de nem kérte a CVC számot, csak ami a kártya elején van. Így is lehet fizetni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg nem szabadna olyan online fizetőrendszernek léteznie, ami nem igényli a CVC kódot, de sajnos létezik ilyen. Amúgy honnan rendeltél? A pénzt tényleg rendben levonták?
2011. nov. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Japánból:), még nem vonták le, a rendelés processingbe van.

A fizetési lehetőségeknél: Credit Card, PAy Pall,Check By Mail, Wire transfer, Money Order lehetőségek voltak.

2011. nov. 30. 12:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem fogadják el a Maestrot így netes fizetésnél, pont azért mert nincs neki cvc száma sem. Legfeljebb internetbankon keresztül utalva használható neten. Nekem is Maestrom van, mindig csak a gond van vele ha neten akarok fizetni. Külföldön sok helyen nem is ismerik a kártyát. Bár azt nem tudom te honnan rendeltél szóval pontosabbat nem tudok mondani. Ha nem jó valami akkor majd írnak..
2011. nov. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm,

MasterCard a kártyám, van cvc száma.

2011. nov. 30. 14:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy , hogy MasterCard vagy Maestro.


Vannak oldalak, amelyek nem kérik a CVC számot(pl. Amazon), és anélkül is lehet fizetni. A bank a kártyaszámon kívül két adatot kér (Erstés vagyok )hogy azonosítsa a kártyát. A név és a lejárati dátum is elég.


Maestróval nem tudok róla, hogy lehetne fizetni neten, csak az OTP oldalán a saját kártyáival.

2011. nov. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!