Ha Western Union bankon keresztül akar nekem pénzt küldeni külföldről, hogyan kapom meg?

Figyelt kérdés
Mit kell megadnom, bankszámlaszámot, akkor oda jön a pénz? OTP-s vagyok. Vagy lakcimet? Ebben az esetben hogy jutok a pénzhez?
2012. jan. 31. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha bankszámládra akarja küldeni,akkor meg kell adod a számodat. A pénzt pedig a számládról vagy az OTP_ben veheted fel.,

De gyorsabb,ha nem bankszámlára utalja,hanem közvetlenül neked. Ebben az esetben a küldő közöl veled egy kódszámot. Neki a feladáskor közölnie kell a neved,pontos lakcímed,és a szem.ig.számodat. Ha felakarod venni a pénzt (akár valutában,akár Ft-ban),bemégy egy Western Union kifizetőhelyre,bemutatod a szem.igazolványod,és felveszed a pénzt. Ilyen kifizető hely van pl. a Tescoban.az OTP-nél,vagy a Postákon is.

2012. jan. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon kedves vagy, a válaszod pedig alapos és érthető, zöldet adtam! :)
2012. jan. 31. 10:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

En az USAbol kuldtem penzt a WUnionon keresztul Mo-ra a baratnomnek. En csak a nevet/cimet/telszamat adtam meg a nyomtatvanyon. A penz feladasakor kaptam egy kodot, azt elkuldtem neki emailben.

O bement a WU-ba, tole kertek a kodot, az en nevem es az en cimem (ezt mondjuk nem tudom miert) plusz tole az igazolvanyt, hogy igazolja magat es felvehette a penzt.

2012. febr. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, neked is ment a zöld kéz!
2012. febr. 1. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!