Kittymut kérdése:

Létezik olyan ember aki hitelszerződést kötött a Multigroup Consulting Kft. -vel és megérkezett a pénze?

Figyelt kérdés
Sajnos már megkötöttük a szerződést, és most értesültem a cég megbízhatatlanságáról.
2012. febr. 8. 19:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ajjaj... ez már a neve alapján is valami fogyasztói csoport lehet.
2012. febr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Olvasd el a szerződést az utolsó betűig /apró betüket főleg/, hátha még fel tudod bontani a szerződést.
2012. febr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ahogy olvasgatjuk egyre kacifántosabb dolgok jönnek ki belőle. Valószínűleg ügyvédhez fordulunk tanácsokért.
2012. febr. 8. 19:32
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem kötöttem szerződést velük szerencsére, de nem túl jó dolgokat hallottam róla...
2012. febr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
23%

"most értesültem a cég megbízhatatlanságáról"


Erre való az internet, nem utána nyavajogni. A GYK helyett a Google-t is lehetne használni.

2012. febr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Igen mi sajnos egy délutánnal később értesültünk a hiteltelenségről.

Aki már megkötötte a szerződést az azonnal forduljon rendőrséghez és ne várjon a hitel kiutalására mivel ez nem fog megtörténni! A következő megbízási nap után megfosztanak minket a felmondási lehetőségünktől, aki ezek után a kiszámlázott havi törlesztőket nem fizeti(a meg nem kapott pénz után)a második hónap után a cég által perbe fogható és a hitel kb. 50%-át kártérítésként követelhetik rajtuk! Mi a bajban szerencsére még a megbízási idő előtt reagáltunk, és így ha a befizetett pénzünket nem is biztos de a szerződést valószínűleg felmondják. Számos ügy van a rendőrségen, elég jól ki van találva ez a rendszer. Sok sikert mindenkinek!

2012. febr. 9. 23:08
 7/21 Zsákos001 válasza:
100%

Mi is ma tudtuk meg, hogy ez az egész egy nagy csalás!

Furcsa volt, hogy nem vették fel a telefont, vagy ki volt kapcsolva/Éppen foglalt volt...

Elmentünk a székhelyre(Pécs) és zárva találtuk nyitvatartási időn belül. Érdekes dekor van az üvegen. Bentről ki jól látsz, de kintről be csak úgy, hogy teljesen ráfekszünk az üvegre. Betekintettünk és láss csodát a számítógép sehol nem volt, csak a monitort találtuk lekötve, az asztalon néhány papír és kihalt az egész... Ez után kerestem rá és így találtam meg ezeket a reklamációkat. Jobban utána néztem, Január 1-től minden ilyen fogyasztói csoporttal kötött szerződést semmisnek ítélik és a bíróságon megtámadható! Egyenlőre ezt találtam, remélem igaz! Nekem 160ezer Ft-om lett oda. Megpróbálom vissza szerezni. Ma egyszer sikerült őket elérni és azt mondták, hogy kis türelmet kérnek.

2012. febr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Szamosi László válasza:
0%
Sziasztok! Igen nekem sikerült, feltudom újítani a lakásom. Sajnos én is azok közé tartozom, aki nem rendelkezik a bankok számára megfelelő keresettel. Nem tudtam, hogy létezik ilyen lehetőség, pedig az elmondottak alapján, már 15-18 éve létezik ez nálunk. Sz.László
2012. febr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anett26. válasza:
Ezek csalók ugy ahogy vannak. Tele van az internet velük. Jó lenne ha lehetne valamit tenni de kétlem hogy jól jönnénk ki ebből az egészből.Sajnos:( Sajnos mi is beleestünk a "csapdájukba"mint ahogy oly sokan....Mi 177 ezret buktunk el. Nem tudom mi lesz mert nagy szükség volt a pénzre.:( Sopronban,Kaposváron,Veszprémben ,Pécsen is ott vannak,és már nagyon sok embert megkárositottak!!!! És az igéreten kivül mást nem kapunk,se levelet se pénzt,mert ugye azt mondták majd jön a levél és lehet menni a közjegyzőhöz. A pénzt odaadtuk sokan és talán ha 10 ezret hónapok után visszakapunk. Ez áll a szerződésben.
2012. febr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anett26. válasza:
László: te azt irod kaptál tölük pénzt? hát akkor te lehetsza szerencsés egyetlen
2012. febr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!