Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Elkeveredett az utánvételes...

Elkeveredett az utánvételes csomag ára a postán! Hova tudnék fordulni segítségért? Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Február 10-én adtam fel egy utánvételes csomagot! Egy hétre rá bementem a postára, hogy nem-e van már vmi, mert még mindig nem kaptam semmit, ott azt a választ kaptam, hogy valószínű rosszul lett kitöltve a feladó szelvény, és hogy a címzett város postáján van valószínűleg megőrzőben a pénz. Akkor azt mondták nekem, hogy utána járnak a dolgoknak, és hamarosan meg fogom kapni a pénzt. Na most újabb hét telt el, megint bementem a postára, mivel még semmi híre a pénznek, így bevittem ismételten a feladó szelvényt, hogy nézzenek már utána, hogy hol tart a pénz, mert még mindig semmi. Erre visszadobja nekem a csaj a papírt, hogy elindították a keresőben a keresést, ha találnak vmit, akkor majd szólnak. Ennyivel el lett intézve! Nem tudom, hogy hova forduljak, hogy meg legyen a pénzem, mert nekem van egy olyan érzésem, hogy azt vki zsebre tette. Nem tudom, hogy hova forduljak, kitől tudnék segítséget kérni.Itt ugye elküldik az embert. Vigyem rendőrségre az ügyet? Vagy mit tudok tenni ebben az esetben? 22 000ft-ról van szó, nem tudom, a rendőrségen foglalkoznak ennyivel, vagy ott is elhajtanak a sunyiba!

Valakinek valami jó ötlet, vagy jó tanács, az nagyon megköszönném!


2012. febr. 27. 10:44
 1/1 Jubilee válasza:
Szia! PH-n is válaszoltam már neked! Megvan a pénz, majd elmondom hogy jutsz hozzá! Hívj kérlek a megadott telefonszámon! Üdv!
2012. febr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!