Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vaterázáshoz (eladás, vásárlás...

Vaterázáshoz (eladás, vásárlás) melyik bankkártya lenne megfelelőbb Unicredit vagy OTP?

Figyelt kérdés
az Unicreditnél az előny, hogy nincs kezelési költség pénzfelvételkor

2012. máj. 5. 16:54
 1/4 A kérdező kommentje:
nem kimondottan üzletelni, vagy "netkereskedelmet" akarok eladni, csak régebbi cuccaimat szeretném eladni: ruháim, régi elektronikai eszközeim stb. de ezek nem haldják meg még a 10 000 Ft-ot sem
2012. máj. 5. 18:08
 2/4 anonim ***** válasza:
A vaterán bankkártyával nem tudom, hol lehet fizetni, én ilyennel még sosem találkoztam. Vagy személyes átvétel és kp fizetés vagy ha postázás, akkor előre utalás van (mindegy, melyik bankból).
2012. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát de ha előre utalás van, akkor ahoz kell egy bankszámla, azaz bankártya, amire elutalják a pénzt, nem?
2012. máj. 6. 21:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok...

Ja, ilyen értelemben persze, kell egy bankszámla, ahová majd utalnak a vevők, de úgy gondoltam, a mai világban már eleve mindenkinek van számlája valamelyik banknál, amire kapja a fizetést, öszöndíjat, nyugdíjat... stb.

Ha még most fogsz nyitni, akkor szerintem az OTP az egyik legdrágább bank, a legalacsonyabb kamatokkal, szóval én ott biztosan nem nyitnék.

2012. máj. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!