Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Jól tudom, hogyha kártyával...

Jól tudom, hogyha kártyával fizetek valahol, akkor azért nem kell fizetni kezelési költséget, csak ha automatából veszek fel pénzt? Ha neten vásárolok vmit, akkor azért se kell fizetni kezelési költséget, úgy mintha boltban vennék valamit kártyával?

Figyelt kérdés

A kezelési költség jól tudom h kb 200Ft körül van? Azt tudom h a saját bankautomatánál, akkor olcsóbb, mintha a konkurencia bank gépéből venném fel..

Mennyi kb a számlanyitási dij? Azt hallottam minimális összeg...

Azt tudom h a kártyahasználati dij kb 1000Ft/év


2012. máj. 27. 23:33
 1/5 A kérdező kommentje:

Milyen ingyenes program van, ami védelmi rendszert rak fel a gépemre, és nem tudnak visszaélni a bankkártya számmal? Olvastam, hogy vannak ilyen védelmi rendszerek irodákon, lehet h majd a jövőben nekem is kell(ene) itthonra :) Ingyenes kéne...

pl.ilyen hivatalos helyekről való bankkártyás vásárlás esetén...

2012. máj. 27. 23:41
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]

ilyen helyről veni kártyával jegyet..

2012. máj. 27. 23:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Ige, a kártyával való vásárlás díjmentes, élőben és neten egyaránt.

Az ATM használat az, ami pénzbe kerül, mint már mondtad.

2012. máj. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy olyan bankot válassz, ahol virtuális kártyát is kapsz, ezt a netes használathoz tudod használni. Így biztos nem lesz károd.
2012. máj. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én inkább úgy mondanám hogy a vásárló számára díjmentes, de az eladótól vonnak le pénzt.
2012. máj. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!