Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Utalni szerettem volna egy...

Utalni szerettem volna egy Paypal számlára. Elrontottam a Transfer ID-t, és így nem tudják majd azonosítani. Ez esetben az Unicredit Bank visszautalja-e az összeget? Mit lehet ebben az esetben tenni?

Figyelt kérdés

-Nem saját, Paypal Account-ra, tehát más néven fut, mint a bankszámlám.


-Olvastam olyat is, hogy más számláról nem is utalhatnék a Paypal-ra, csak olyanról, aminél a számlatulajdonos neve egyezik/össze van kötve a Paypal-al (account beállításoknál meg van adva).



2012. aug. 1. 08:33
 1/3 anonim válasza:
erre én is kíváncsi lennék. Mi lett a dolog végkimenetele? visszautalták a pénzt?
2012. szept. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, idővel visszakaptam a pénzt, de érdemes odafigyelni, mert sok idő elmegy vele. Amúgy ismét megszívtam, mert valamiért változtattak az ID-n, a bankban meg mentve volt egy űrlap az utaláshoz.
2015. máj. 5. 11:05
 3/3 A kérdező kommentje:
Mégse, benéztem. Szerencsére stimmel az ID.
2015. máj. 5. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!