Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PayPal, melyik bank árfolyama...

PayPal, melyik bank árfolyama által váltja át a pénzem?

Figyelt kérdés

A kérdés adott :D

Beregisztráltam nem rég a PayPal-ra, volt ezelőtt is csak akkor be is tudtam regisztrálni az OTP Visa kártyámat, most másik számla csomag miatt csak MasterCard van és harmadjára se engedte, hogy hozzá adjam a bankkártyámat... Most készülök bankot váltani, ahol nem kitétel, hogy a folyószámlára érkezzen a jövedelmem, hogy kapjak egy Visa kártyát amit 1000 % hogy elfogadnak.... és most hogy nincs bankszámlám szeretném feltölteni pénzzel, olvastam hogy az UniCreditnél van Magyarországi képviselet. Egy adott számlaszámra kell befizetnem, kérdeztem őket hogy esetleg külföldi valutával lehet e fizetni, mert akkor megveszem mikor aránylag olcsó és feltöltöm az egyenlegem... de nem mert forintszámla


Szóval a kérdés, melyik bank aktuális árfolyamát veszi figyelembe mikor a külföldi honlapon ahol EURÓ van feltüntetve átszámolva mennyi is lesz az Magyar forintba.


Igen tudom, hogy kiírja forintba, ha átirányít a PayPal fizető oldalára !



2012. okt. 10. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég erős a gyanúm, hogy a PayPal saját árfolysmán fog megtörténni a váltás.

[link]


Ha kártyával fizetsz, akkor választhatod a kártyatársaság árfolyamát is.

2012. okt. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2 lehetőség van, amikor a fizetésnél belépsz a paypalra, vagy ők váltják át, vagy a bankod. "other conversion options" ezt keresd. Én úgy tapasztaltam, hogy a paypal rosszabb árfolyamot használ (ami nem is meglepő).
2012. okt. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!