Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Cetelem hitelkártya elmaradása...

Csaki zsuzsa kérdése:

Cetelem hitelkártya elmaradása miatt állandoan fenyegetnek fizetek 20ezret nekik ez nemelég hova fordulhatnék a kevesebb törlesztö reményáben mit fognak tenni vajon? Kivel lehetne megegyezni kérem segítsenek köszönöm.

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Meglepő módon a Cetelem Bankhoz kell fordulnod. Legközelebb mikor felhívnak, egyezz meg velük, egy alacsonyabb törlesztőrészletben.
2012. dec. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a Bank "fenyeget", akkor hozzájuk. De ha már átadták egy behajtó cégnek, akkor velük kell felvenni a kapcsolatot. Ők fognak adni kedvezőbb részletet is. Igaz, a kamatod nőni fog.
2012. dec. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nekem csökkentették, írtam nekik egy levelet hogy csóró vagyok, és segítsenek. azóta fizetem rendesen, de már követni sem tudom őket, rosszabbak mint azelőtt. alig várom hogy megszabaduljak tőlük, mert az őrületbe kergetnek. Nyugodtan adjanak át behajtásra , azok sokkal együttműködőbbek.
2012. dec. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Cetelem... pöhh... nekünk van hitel náluk.Szépen fizettük addig a pillanatig,míg az uram nem vált munkanélkülivé.Két kis gyerek mellett ameddig bírtuk nyögtük a törlesztőt..aztán nem bírtuk...kértünk segítséget tőlük,elhajtottak...nem fizettük,majd elkezdtek fenyegetőzni...kb.fél év alatt eljutottunk odáig,h képtelenek segíteni,ha kell nekik a pénz...ekkora már jó kis hátralék keletkezett kamatostul..lényeg a lényeg,h az akkor 1M 2e Ft-os hitelünk törlesztőjét csökkentették havi 23e Ft-tal,kitolódott a futamidő.Még másfél évünk lett volna belőle,de ezzel a "mentőövvel" 10évre nőtt a futamidő,és az összeg 3,5 M-ra! Ennyit a nagy segítségükről...azóta fizetjük rendesen,remélhetőleg nem lesz munkanélküli egyikünk sem....
2013. jan. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!