Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Civis Globál Brókerház ZRT....

P Zoli kérdése:

Civis Globál Brókerház ZRT. Től megkerestek, tapasztalatokra, véleményre vagyok kiváncsi. Szerintetek megbizható?

Figyelt kérdés

2013. jan. 11. 15:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha megkerestek akkor Nekik éri meg veled bármit is kötni, és nem neked. Javaslom ne menj bele semmibe, amit ajánlanak, mert súlyos költségeket rejtenek el úgy, hogy észre sem veszed.
2013. jan. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ismerem ezt a céget.


Megbízható brókercég. :) Magas kamatot kapsz a pénzedre.

2013. aug. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:

én meg Sanyit ismerem. hát most akkor rendesen megszívtátok ! 2013.10.25. koniec

várható volt a csőd,válságban,magas hozam,stb. csak idő kérdése hogy a telhetetlenség és a rossz üzleti politika mikor bukott ki.

Brókerekkel ne foglalkozzatok,magas a bizonytalansági tényező.

2013. okt. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Tévedsz,ami most van,az átmeneti zűrzavar.
2013. okt. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:

Ezt meg miből gondolod?

[link]


itt az új cikk az álbrókerekről

2013. nov. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Mára már elindult ellenük a nyomozás is.
2013. nov. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Aaaannncsa válasza:

Valaki tudna mondani valami konkrétumot is? A média sokszor nem a valósat közli! Telefonszámuk már nincs. két iroda lezárva. A pesti iroda még ugyan nem, de nem járnak be.

Lejárt a pénzünk, kaptunk értesítést, de azóta sincs semmi!

Kérem kíméljenek az ugye megmondtam..... más cég képviselői. Ezt olvashatjuk más cégekről is.

Esetleg valaki aki ugyanúgy ügyfél????? Szívesen beszélnék ilyen emberekkel, vagy aki már megkapta a pénzét. Ha elérhetőséget is kapnék, megköszönöm.

Annak örülnék a legjobban ha a cég képviselője nyugtatna meg, de persze nem itt, hanem telefonon, személyesen. Nem áll tőlem messze hogy rendőrökkel töressem be az irodát, szerencsére a szerződés elég sok infót tartalmaz. Egy büntetőjogi per sem riaszt vissza. Szerencsére pont van olyan ügyvéd ismerősöm aki az ilyen dolgokkal foglalkozik. Küldött már egy két tanácsadót hűvösre :) de azért még teszek egy próbát a békés megoldásra. Légyszi ha tudtok valakit aki ott dogozott, vagy ügyfél, vagy kapcsolat jelezzétek. Köszi

2013. nov. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Elég sok kacsa is megjelent erről a dologról;nem kell mindent elhinni.

Nem tartozom a céghez,de ismerem a történetet közelről.


A vezetőnek nyilván más érdekeltségei voltak...

2013. nov. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

8-as vagyok,folytatnám


Többek között futball,ahol egy csomó pénz elment,mivel akiket Ő jó szívvel megbízott a feladatok teljesítésére,nem úgy végezték a dolgukat-sok pénz elment. Emellett ő magát is átverte egy potenciális üzleti partnere,sok-sok millióval lehúzva...


Mindenki nyugodjon meg,a késedelmi kamatokkal mindenki megkapja a pénzét,én ebben hiszek. Ancsa,ne pánikolj :D

2013. nov. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Érdemes végigolvasni: [link]
2013. nov. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!