Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Igényeltem a providentől 200...

Igényeltem a providentől 200 ezret 3 hónapos munkaviszonyom meg van 60. 000 ft a nettóm Nem kértem otthoni szolgáltatás szerintetek meg kapom?

Figyelt kérdés

2013. jan. 16. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Esélyes. Úgy tudom ők még mindig boldog-boldogtalannak osztogatják.
2013. jan. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

60 ezerre?200?

ha nem akkor megmondjak h mennyit tudnak adni.de kész ráfizetés!!

2013. jan. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen minimálbérrel vagyok bejelentve saját vállakozásunkban, mivel egyenlőre annyi adott fizetek a cég után, hogy egyenlőre ennyire jelentettem be magam. Sajnos a providenthez kell forduljak mivel barátoktól nem akarok kérni nehogy valmi közbe jöjjön és ne tudjam vissza adni, akkor oda a baratság. Jött egy nagyobb váratlan kiadás a cégben ezért kell ez az összeg!
2013. jan. 16. 15:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem kértél otthoni szolgáltatást,akkor nem igen fogod megkapni. Mivel az átutalásos mód számukra sokkal kockázatosabb és ilyen bejelentett fizetés mellett nem adják meg. Pláne,ha még nem is voltál az ügyfelük és nem bizonyítottad,hogy jó ügyfél vagy. Továbbá új ügyfélként 200ezret sem fognak adni.
2013. jan. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Megkapod,mert én is megkaptam. Gyesen vagyok,és 190ezret megkaptam. Nem kértem otthoni szolgáltatást!
2013. jan. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tyukanyo40 válasza:
Én is megkaptam:) És nem kértem otthoni szolgáltatást.
2013. márc. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!