Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Olyankor mi van, ha bénáztak...

Olyankor mi van, ha bénáztak a sulimban és emiatt igazolást kérnek, hogy a suliba járok, de már nem szeretném a diákhitelt felvenni, mert meggondoltam magam? Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Segítsetek, mert tiszta ideg vagyok! Már eltelt két hónap azóta és nem tudom mi lesz, mert két levelet is kaptam, hogy felszólítottak igazoljam, hoy a suliba járok, de engem már nem érdekel a hitel, szeretném, ha megszűnne a szerződés és nem lenne semmi kötelezettségem feléjük.

2013. márc. 12. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán kéne nekik szólni hogy mégsem kell a hitel, és ezt valahogy el lehetne-e intézni.
2013. márc. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Telefonon el lehet ezt intézni, mert volt valami kék szám, mmost olvasom, valaki, aki tudja írhatna, mert jó lenne minél előbb véget venni ennek, nem akarok tartozni a fel sem vett hitelért! Amúgy is csak rosszat hallottam erről, azért is gondoltam meg végül magam. Fura, hogy épp a sors intézte úgy, hogy ne igazolják vissza a tanulói jogviszonyomat.
2013. márc. 12. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!