Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Devizahitel törlesztő mennyive...

Devizahitel törlesztő mennyivel emelkedett?

Figyelt kérdés

Kedves devizahitelesek.


Mennyi volt és mennyi lett a hiteletek havi tölresztője?


Azért kérdezem mert a tv-ben,neten nem láttam valós emberek adatait csak, hogy egyre többen vannak 90 napnál túli késésben.


És szimplán érdekel, hogy most tényleg "mocsokosúl" emeltek a bankok 2X-3X emelkedés.


Köszönöm



2013. júl. 28. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Valóban mocskosul emeltek, kétszeresére, és még többszörösére is.

Mi 2007-ben kezdtük 41ezerft-tal, 2011-ben, augban fizettünk a legtöbbet, 80ezer ft-ot. Nem tudom, most hol tartana már a törlesztőnk, kb. az egekben, de abban az évben, októberben, betörlesztettünk 3milliót. Az előtörlesztés előtti hónapban 76ezerft volt a törlesztő, utána lement 55-59ezerft közé.

Természetesen az árfolyam emelkedése mellett, amire ugye lehetett számítani, bár állítólag ekkorára nem, az évi egy kamatváltozást önkényesen megsűrítették évi kettőre. Na, erre már nem lehetett számítani, ez nem volt a szerződésben. Na jó, annyira nem nyavalygok, mert be kell vallanom, nem mindig emelkedett a kamat. Nem egyszer csökkent.

De röviden-tömören, 3millió előtörlesztése után forintban annyival tartozunk, amennyit felvettünk, a havi törlesztőnk pedig 1.5szöröse a kezdetinek.

2013. júl. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
41.000,- a legelső részlet és a legtöbb 87.000,- volt, vagy kicsivel több, már nem tudom, de majdnem 90e.
2013. júl. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!