Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP junior kártyát csináltattu...

OTP junior kártyát csináltattunk pár éve, de sose használtam a kártyát, és a számlámat se. Kártya januárban lejárt + be is töltöttem a 18, de nem is küldtek kártyát (gondolom mert nem volt aktiválva), ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

2013. júl. 30. 16:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és nem is enged belépni az OTP honlapján.
2013. júl. 30. 16:08
 2/7 anonim ***** válasza:

Menj be az OTP-be megkérdezni, hogy mi van.

Lehet, hogy közbe negatívba ment az egyenleged meg stb., szóval érdemes lenne bemenni.

2013. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Negatívba nem tudtam menni, mivel díjtalan a számlavezetés.
2013. júl. 30. 16:33
 4/7 anonim válasza:

A banki szolgáltatások igénybevétele mehet negatívba. (Pl egyenleglekérdezés)

Asszem van olyan hogy pár havonta kötelező jelszóváltás, vagy ilyesmi, kártyát pedig akkor kapsz, ha igényeltél. (És azért be kell menni a bankba. Igénylésért nem, azt lehet neten is, de átvenni a bankban kell az érvényesítés miatt.)

2013. júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Soha nem aktiváltad a kártyát? Valószínű ezért nem küldtek újat. Bankfiókban kérhetsz.


Az internetbank azonosítód, jelszód elfelejtetted? Akkor szintén a fiókban tudod elintézni.


Amúgy azt javaslom, hogy nézd át a bankok kínálatát diákszámlák tekintetében, mert azt mondják, hogy az OTP egyáltalán nem a legjobb.

2013. aug. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha váltani szeretnék bankot, akkor ezzel kell valamit csinálnom ?
2013. aug. 6. 14:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj be és szüntesd meg!


Ott a személyi igazolványod alapján megkeresik, hogy mi a helyzet, a számlán van-e mínusz.

A fiókban személyesen el tudsz intézni mindent.

2013. aug. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!