Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol vegyek fel 500. 000 Ft-ot...

Hol vegyek fel 500. 000 Ft-ot alacsony kamattal?

Figyelt kérdés
Nem lakás célra, van egy kis saját tulajdonú műhelyem és minimálbérre vagyok bejelentve.
2013. szept. 15. 10:01
 1/1 Clairvoyant válasza:

A fontosabb lépések ezek:


1) van-e fennálló tartozásod, rajta vagy-e a KHR negatív listán? Ha igen, akkor a lehetőségeid egyből leszűkültek a Cofidis, Cetelem, stb. vonalra, és kell hogy legyen


2) valaki, aki társ a hitel igénylésében. Ez utóbbi akkor is kell, ha nem vagy KHR listás.


Gyors példa: én minimálbér többszörösére nem kaptam 600e forint hitelt egyedül, de amikor volt társ, szinte "kérdés nélkül" megadták. Ott érdemes először érdeklődni, ahol vezetett számlád van, mert hajlamosak "hűség hitelt" adni, ha egy ideje már náluk vagy - ezen kívül a BudapestBank ami elég korrektnek tűnt.

2013. szept. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!