Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lakás és autó hitelem van...

Lakás és autó hitelem van amit képtelen vagyok fizetni. Sokan mondják, miért nem hagyom a hiteleket. Ne fizessem, nem vagyok itthon, nem tudnak mit csinálni velem. Le tudják vonni a kinti fizetésemből a tartozást? Uniós országok között ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Ki kellett mennem külföldre dolgozni, hogy fizetni tudjam a hiteleimet, de nem tudom a kinti életemet is finanszírozni + hazaküldeni a hitelekre a pénzt.Tudom,hogy ez nem a legjobb megoldás de nem hagynak más választást. 140.000 Ft-ot kell havonta hazaküldenem. Ez majdnem az egész fizetésem. Annyi marad,amiből fizetem az albérletet,az utazást és a kajámat. Ennyi.

2013. okt. 17. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:

-.-' Elég elkeserítő hogy ennyi ésszel vannak emberek szabadlábon. (nem,nem erdekel a deviza rinyád,senki nem szoritott stukit a fejedhez, választhattad volna a "drágább de biztos" forintit az "olcso, de bizonytalan" frank helyett)


Ha nem fizeted jön a felszolitas hogy fizess...ha nem veszed at a levelet -mert nem vagy otthon- x nap lejárta után is átvettenk nyilvánitja a törvény. Az osszes levélre ez vonatkozik amit kapni fogsz az üggyel kapcsplatban. A bank behajtásra viszi a dolgot, behajto cég átveszi a dolgot és mehet a hajsza. A lakásod lefoglalják az autot felkutatják és nem akadály ha ép forgalomban a piros lámpánál áll,kiterelik a sofőrt a járműből. Ezekneka dolgoknak plusz költségei vannak. Megkell fizetni azokat az embereket is akik elvéeztéka munkájukat igy ezaz osszeg is hozzáadodik a tartozasodhoz.Birosagi költség,ügyvédi koltseg es hasonlo dolgokat fognak még hozzá csapni. Mivel hiaba vettek el azt amire te a hitelt felvetted,nekik eredendoen a pénz kell,hisz azt kaptál tőlük. Amugy is ahogy megvettel x dolgot az értéke csökken abban a masodpercben. Tehát már semmi nem ér anyit amennyiert te megvetted. Erre rájön az hogy eladjak a dolgokat -csak hogy mihamarabb pénzt lássanak belőle-de akár fele annyiért is mint amennyit amugy érne. A különbozetet továbbá is rajtad fogják számon kérni. Ha arrol van szó külföldre is elér a kezük.

2013. okt. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges a külföldi jövedelemből/bankszámláról a levonás, de azért ez nem mindennapos gyakorlat.


A hitelt vissza kellene fizetned, ha így nem megy, többet kellene dolgoznod...

2013. okt. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kárörvendőkkel ne foglalkozz akik itt írnak. A bankok átvertek mindenkit mert nem devizában adták a kölcsönt , nem is engedték devizában törleszteni és pont a bankok tudatos tevékenysége miatt szabadult el "véletlenül" az árfolyam. Ez egy előre kitervelt dolog volt, hogy az embereket kisemmizzék, jó adag politikai támogatással .

Annyit tehetsz hogy mindent amit lehet átiratsz ismerős rokon nevére, bankszámla ne a neveden legyen és készpénzt használj. Így nem tudnak mit tenni. Persze ha jelzálog van már az ingatlanon akkor az bukta.

2013. okt. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!