Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Áruhitel és személyi kölcsön...

Áruhitel és személyi kölcsön lehetséges egyszerre?

Figyelt kérdés
Van egy személyi kölcsönöm, most szükségem lenne áruhitelre is. Lehetséges, hogy megkapjam a futó (és rendesen törlesztett) kölcsönöm mellé az áruhitelt?
2013. nov. 2. 15:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet, de banktól függ. Mert azt megnézik hogy a két hitelt tudod-e együtt fizetni.

Nekem egy kis összegű lakáshitelem volt, közben kértem felújításra hitelt, mert vészhelyzet adódott, a felújítás halaszthatatlan lett és nem tudtam leakasztani nagy hirtelen félmilliót.

A bankban megnézték, hogy a két törlesztés együtt sem egy egetverő összeg és a fizetésemből törleszthető (különben be sem vállalom), így megkaptam.


De akár ad a bank, akár nem, a saját érdekedben jól gondold meg, hogy mennyi ideig mekkora lesz az összes törlesztésed, ehhez mekkora és milyen biztos a rendszeres havi jövedelmed (nem rúgnak-e ki 2 hónap múlva), és tényleg szükséges-e az a bizonyos áru most, amire hitelt vennél fel.

2013. nov. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!