Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál legolcsóbb a...

Melyik banknál legolcsóbb a kp felvétel (idegen) automatából?

Figyelt kérdés
A jelenlegi bankom 800 ft-ot von le minden egyes felvétel után (saját automatánál is 550-et)+ szintén 800 a számlavezetési díj. Havonta több alkalommal használom kp felvételre a kártyát, viszont a közvetlen környezetemben csak otp-s automata van (márpedig otp-s nem leszek, ezért érdekelne melyik bank von le legkevesebbet az idegen automatás felvételekeért. Örülnék, ha megírnátok ti melyik banknál vagytok és mi a véleményetek róla (számlavezetési díj, kp felvétel díja, netbank, káryás fizetés, stb).

2013. nov. 4. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:

A CIB Bank (aminél most vagy a számok alapján) a legrosszabb választás.


Főleg azért, mert a CIB nagy kakában van a devizahitelek és a nem fizető adósok miatt. Ezért mostanában minden jó dolgot eltűntetett. Mint a nagyon kedvező életbiztosítását, a megtakarítási számláját, vagy a diákszámláját. Amit nem szüntet meg, azoknak meg szeptembertől az általad is említett durva változtatásokat hozta be.


Tulajdonképpen bármelyik bankkal jobban jársz, mint a CIB-bel.


Nincs ilyen aktuális gyűjtés, ami megmutatja hogy melyik banknál mennyi az idegen automatás készpénzfelvétel. Úgy meg főleg, hogy sokszor még bankon belül, számlacsomagonként is eltérő a díj. De nem is teljesen kell aktuális gyűjtés, ugyanis a


[link]


egy oldal, ahol a pénzügyi termékek árát lehet összehasonlítani. Válaszd ki a fülek közül a számlákat és menj egyből a zöld "mennyit kell fizetnem"-re. Itt, ezen belül van lehetőség részletes keresésre. Állíts mindent nullára, kivéve az idegen automatás készpénzfelvételt és ez alapján kihoz egy szerintem kb. pontos listát. De ne felejtsd el a kiválasztott számlacsomagok többi díját is megnézni. Talán működik a dolog.

2013. nov. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Én is a Cibnél vagyok, és nagyon menekülnék tőlük, csak nem akarok csöbörből vödörbe, ezért kutakodom.
2013. nov. 5. 07:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem a CIB-nél vagyok, csak kitaláltam az 550 és 800 forintos díjakból, hogy te igen. Aktívan figyelem ezeket, mert pénzügyekkel foglalkozom és az ismerősök is mindig hozzám fordulnak ilyen tanácsokkal.

Szívesen! Ha kell bármi még, úgy is írsz itt a kérdésben.


A CIB-nél vannak még sokkal elfogadhatóbb díjszabásúak, ne aggódj.

2013. nov. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!