Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel

A kérdés

Hol tudok beváltani egy csomó aprópénzt papírpénzre?

Van 10720 Ft-om 20, 10 és 5 forintosokban.

Be tudom valahol váltani papírpénzre?

Keress kérdéseket hasonló témákban: papírpénz, bankjegy, érme

2013. nov. 19. 17:05  Privát üzenet  

A válaszok

Bármelyik postán, abban az esetben ha berolnizod.

Viszont ha nem egyben akarod, akkor járd körbe a környezetedben lévő kis boltokat, büféket. Ezek általában apró hiánnyal küzdenek.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2013. nov. 19. 17:21 Privát üzenet
Váltani postán, bankban tudsz, de a legtöbb helyen díjat számolnak fel érte (én nem is tudok olyat, ahol ingyen váltanának címletet, de ettől még lehet). Ha vásárolsz, vagy számlát, csekket fizetsz be, akkor viszont egyben meg tudsz szabadulni az aprótól. A posta köteles elfogadni akár több tízezer forintot is 5-ösökben fizetve.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2014. ápr. 13. 14:42 Privát üzenet
Én anno 1-2 forintosokkal játszottam ezt el, és semelyik posta nem volt hajlandó beváltani 100db-nál többet. Elkértem egy ismerősöm számláját és mentem befizetni a 10ezres csekket postán. Akkor már nem tudtak mit mondani :D

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2014. júl. 14. 14:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fém 200 Ft-osokat hol lehet beváltani papírpénzre?
Ha egy cég becsapott egy csomó embert és utána csődeljárást kér, megúszhatja?
Van egy csomó hitelem amit nem fizetek. Ha eladom a házamat akkor a bank nem tudja behajtani rajtam a pénzt?
Rajt kártyát megigényeltem múlthét szerdán meg kaptam a számla számot meg egy csomó papírt. Kb mikorra várható a kártyám megérkezése?
Van itthon egy csomó 200 Ft-os érmém eltéve egy perselybe még kisebb koromból. (Kb.40000 Ft) Ha bevinném a bankba, hogy betegyék a számlámra vagy váltsák át papírpénzzé,...
Regisztráltam az otp-nél hogy interneten keresztül meg tudjam nézni a dolgaimat. A számlaszámot be kellene írni, de több hely van, mint amennyi a szám. Ilyenkor mi van? Vagy van...

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Banki ügyek, kamat, hitel rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!