Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol tudok beváltani egy csomó...

Hol tudok beváltani egy csomó aprópénzt papírpénzre?

Figyelt kérdés

Van 10720 Ft-om 20, 10 és 5 forintosokban.


Be tudom valahol váltani papírpénzre?



2013. nov. 19. 17:05
 1/3 anonim válasza:

Bármelyik postán, abban az esetben ha berolnizod.


Viszont ha nem egyben akarod, akkor járd körbe a környezetedben lévő kis boltokat, büféket. Ezek általában apró hiánnyal küzdenek.

2013. nov. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Váltani postán, bankban tudsz, de a legtöbb helyen díjat számolnak fel érte (én nem is tudok olyat, ahol ingyen váltanának címletet, de ettől még lehet). Ha vásárolsz, vagy számlát, csekket fizetsz be, akkor viszont egyben meg tudsz szabadulni az aprótól. A posta köteles elfogadni akár több tízezer forintot is 5-ösökben fizetve.
2014. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én anno 1-2 forintosokkal játszottam ezt el, és semelyik posta nem volt hajlandó beváltani 100db-nál többet. Elkértem egy ismerősöm számláját és mentem befizetni a 10ezres csekket postán. Akkor már nem tudtak mit mondani :D
2014. júl. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!