Egyszerre több áruhitel?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdés, hogy lehet-e egyszerre több áruhitelem ugyan azon banknál? (pl.: 2 hónappal ezelőtt vettem egy mosógépet, most pedig egy tv-t szeretnék..) válaszokat előre is köszönöm!
2013. nov. 24. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lenne bölcsebb akkor vásárolni, amikor rendelkezésre is áll az összeg, ahelyett, hogy komoly kamatokat is fizetsz rá?
2013. nov. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha aruhitelre akarsz tv-t venni, kulon gratulalok. gondolom szukseges a letfenntartashoz, azert kell 2x annyiert megvenni, mintha osszesporolnad ra a penzt.


aztan meg mesz tuntetni, hogy a "ga'ci bankok e'szedtek a pe'zedet"...

2013. nov. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor adják meg, ha elég hozzá a fizetésed, vagy a jelenleg meglévő megtakarított pénzed.


Ha 120 ezret keresel, akkor ők is tudják hogy 2 hitel fizetésével könnyen megcsúszhatsz, még ha csak kis összegekről van szó.

2013. nov. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úr isten, ti mennyire retardáltak vagytok..én egy eldöntendő kérdést tettem fel, nem azt, hogy mit csináljak! Ha meg nem tudod, hogy kamattal vettem-e fel az áruhitelt, vagy sem,akkor ne írd itt a hülyeségeidet. A családodon töltsd ki a bunkóságodat barátom. A 3. válaszolónak köszönöm a normális hangnemet.
2013. nov. 24. 16:03
 5/6 j0c1 válasza:

Hanem teszed hozzá minden kérdésedhez, hogy csak értelmes válaszokat szeretnél, akkor Ilyen bunkó p.raszt kioktató hangnemű válaszok szoktak jönni. :)

Lényegében én is ugyanezt a kérdést tettem most fel, de már látom.. vagy ilyen válaszok jönnek majd, vagy semmilyen. :D

2014. jan. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi bajod?


Elmondtam, hogy sok helyen csak akkor adnak a meglévő áruhiteled mellé még egyet, ha úgy gondolják hogy tudod fizetni később is. Vagyis ők döntenek és nincs állandó eset rá, hogy mindig lehet második áruhiteled, vagy sosem.


Ha 120 ezret keresel lehet hogy nem fognak adni második áruhitelt, mert úgy gondolják könnyen megcsúszhatsz a fizetéssel.

2014. jan. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!