Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » American expressz mit csinálja...

American expressz mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Kaptam a bankomtól(OTP),ilyen hitel kártyát.A bosszantó benne az,hogy én ezt egyáltalán nem igényeltem meg csak elküldték.Elolvastam amit küldtek mellé eléggé átbaszásnak tűnik.Van rajta 300000 ft limit azt költhetem el, de ha 40 napon belül nem fizetem vissza akkor utána 40 %thm-et kell fizetnem, ez eléggé uzsora kölcsönnek tűnik.

Nekem erre abszolút nincs szükségem 22 évesen és úgy gondolom,hogy fogok egy nagy ollót és ketté vágom most ezt a darab műanyag kártyát amit én nem kértem.

Ti mit gondoltok jól teszem?



2013. dec. 11. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenkinek küldenek, hátha valaki elkezdi használni. Ha nincs rá szükséged, nyugodtan ketté vághatod, ahogy írtad.

Egyébként a hitelkártya nem feltétlenül rossz dolog, ha okosan használod, csak erre az emberek többsége nem képes, ezért nagy üzlet a bankoknak.

2013. dec. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább vidd vissza és ott rendezd le, még mielőtt éves kártyadíjat és havidíjat számolnának rá, nem kell ahhoz aktiválni, hogy egy idő után ne kezdjenek el ezek a díjak ketyegni, később sokkal nehezebb lesz megszabadulni tőle, a bankban mondta az ügyintéző, mikor visszavittünk egyet, azt a kártyát se kérte a kutya se.
2013. dec. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!