Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nagyon kedves ismerőseimnek...

Nagyon kedves ismerőseimnek szeretnék pénzadománnyal segíteni, de sajnos, az én jelenlegi anyagi helyzetem, ezt nem engedi meg. Ha esetleg én nyitnék az én nevemre egy bankszámlát, az erre a célra szánt pénz mehetne, erre a számlára?

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:

És ennek mi értelme lenne? Akkor a rászorulók számlájára is mehetne egyből a pénzadomány..

Amit te mondasz tényleg semmi értelme..

2014. jan. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tul jo otlet. Raadasul aki meg adna is nekik,az is elbizonytalanodik, hogy vajon megkapja-e a csalad.
2014. jan. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 okoskatörp ***** válasza:
Erre a célra minden bank ajánl speciális nonprofit számlacsomagot. Érdeklődj. Első körben Magnet Bank.
2014. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!