Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ebben az esetben feljelenthete...

Ebben az esetben feljelenthetem a Provident pénzügyi Zrt-t?

Figyelt kérdés

1. Van feléjük egy havi tartozásom, amit próbálok rendezni, DE társasházban élek és itt többen is vettek fel kölcsönt. A pénzbeszedő pedig több lakónak elmondta itt a házban, hogy tartozásom van. Úgy gondolom ez az én saram, senkinek semmi köze hozzá, max a Providentnek meg nekem...de a szomszédoknak semmi.


2. Fizetek az otthoni szolgáltatásért és a pénzbeszedő nem hajlandó feljönni a lakásomba, hanem nekem kell lemennem a kocsijába. Ez azért sem etikus mert itt fent üvöl a 2 gyerek utánam, másrészt meg utálom amikor itz a ház előtt mindenki szeme láttára kell papíroznom meg pénzeznem. Cikinek tartom, de sajnos rászorultam erre a fajta kölcsönre.



2014. febr. 5. 08:54
 1/10 anonim válasza:
72%
Én alapból útálom a providentet, de itt szerintem nem a providentről beszélsz , hanem egy tetű embernek titulált valakiről.
2014. febr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Tudod bizonyítani, hogy a pénzbeszedő mondta el a szomszédoknak?

Ha igen, akkor talán, ha csak gyanítod, akkor semmit sem tudsz kezdeni.

A pénzbeszedőt meg panaszold be a cégnél, azért, hogy nem megy fel.

2014. febr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Első körben a telefonos ügyfélszolgálaton keresztül jelented, hogy az ügyintéződ miket tesz.
2014. febr. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

a Providentnél kellene telefonon vagy írásban panaszt tenned, ha feljelentenéd őket első lépésben, el is utasítanák a feljelentésed, mert ez olyan, mintha savanyú lenne a tej, amit veszel a közértben én nem visszavinnéd, hanem egyből rájuk küldenéd a fogyasztóvédelmet

a fokozatosságot be kell tartani, azzal többet tudsz elérni

ha ezután sem változik a helyzet, akkor tudsz új tovább lépni felsőbb szervekhez, hogy Te mindent megtettél az ügy tisztázása érdekében, ezeket a lépéseket jártad végig, mégsem történt változás

2014. febr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
, amit próbálok rendezni,
2014. febr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Bizonyítani? Hát hangfelvétel nincs róla. De az durva, hogy a szomszéd az erkélyen vakerál és átszól, hogy a *** mondta, hogy el vagy maradva a fizetni valóval. Mellesleg míg én nem voltam elmaradva, addig meg a többit nekem szídta :-/

Igazatok van! Először a Providentnek írok!

2014. febr. 5. 10:05
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

Ha nem másban keresed a hibát, az élet minden területén hamarabb jutsz előre!


Mondd le az otthoni szolgáltatást, és máris az alábbi előnyöket élvezed:

1: nem jár a behajtó, és nem mondja el a többi lakónak az ügyedet

2: nem jár a behajtó, nem kell lemenned a kocsijába

3: nem jár a behajtó, és nem kell a hülye fejét nézned

4: nem jár a behajtó, és kevesebb lesz a törlesztőrészleted. Mondjuk a mostani fele.

2014. febr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%

Hitelt felvenni ciki, ilyen helyzetbe kerültél, ez van, meg fogják tudni a szomszédok. Fizesd vissza aztán nincs ilyen gond.


Az, hogy neked kell lemenni teljesen nonszensz, hogy ebbe belemész. Mondd meg, hogy nem mész le. Neki is kell az aláírásod, azért utazott 30 percet, nem fog visszamenni csak úgy.


Az, hogy nem tudsz lemenni, mert a gyerekeid üvöltenek.. neveld meg őket.

2014. febr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! A kicsi 9 hónapos, aki éppen szeparációs szorongás korszakát éli...már ha tudod mi az! A nagy 2 éves, aki meg azért üvölt, mert fél, hogy otthon hagyom egyedül az üvöltő picivel! Úgy gondolom ez nem nevelés kérdése! Nem is hagyom otthon őket így, csak ha a párom is otthon van. De ettől függetlenül akkor sem szeretek ott lent pénzezni!
2014. febr. 5. 12:12
 10/10 anonim válasza:
18%

Providentnél dolgozom mint képviselő!

Feljelentheted,csak éppen nem érsz el vele semmit!Amit tehetsz viszont hogy felhívod a központot a 06 40 50 50 50-es telefonszámon,és kérsz egy másik képviselőt a mostani helyet mert nem vagy megelégedve vele!Ha szerencséd van akkor küldenek másik munkatársat helyette, itt ahol én dolgozom volt már erre példa!

2014. febr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!