Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi a különbség a lízing és a...

Mi a különbség a lízing és a hitel között? Az igaz hogy lízingre 12 évnél idősebb kocsit is el lehet hozni?

Figyelt kérdés
Amit kinéztem autó 17 éves, hitelt sajnos már nem adnak rá, lízingnél tényleg nem nézik a korát ,csak megadják amennyi kell?

2014. febr. 8. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
17éves autó max 2-3száz lehet. Ha annyi pénzed sincs, inkább ne vegyél semmit.
2014. febr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

pff istenem, dilettánsok válaszaiból nem kérek.

Amúgy ha tudni akarod ennyire nem pár száz ezer forint lesz...

nem ez volt a kérdés

2014. febr. 8. 17:27
 3/7 A kérdező kommentje:
nekem kényelmesebb lenen hitelre venni erről van szó
2014. febr. 8. 17:27
 4/7 anonim válasza:
Nem mondanám dilettánsnak az első válaszolót!
2014. febr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok, kõszi. Ha 17éves autót veszel, akkor rövid idön belül még rá kell költened pár százezret akkor is ha Bmw-t vagy Audit veszel. Ha nincs rá keret inkább ne vegyél.
2014. febr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tudom pont ezért akarom hitelre, mert am nem lenne pénz már ezekre. :)
2014. febr. 8. 21:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia)


Hitelszerződés esetén te leszel az autó tulajdonosa, lízingszerződés esetén a pénzintézet lesz a tulajdonos, te pedig az üzembentartó.


Üdv

2014. febr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!