Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Érdekelne az hogy külföldi...

Érdekelne az hogy külföldi elektronikus utalásnál számít-e az, hogy munkanap van vagy sem?

Figyelt kérdés
Londonból pénteken kb negyed öt felé utalt a rokonom pénzt nekem Magyarországra. Általában 1-5 óra alatt megszokott érkezni vagy maximum másnap délig, most viszont nem kaptam még meg. Lehetséges, hogy itt befolyásolja a pénz megérkezését a banki nyitva tartás vagy az hogy hétvége van-e vagy sem? Nem tudom számít-e az, hogy milyen banknál van folyószámlám, Otp bankról van szó.

2014. márc. 2. 02:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy számít! Egyébként biztos nem külföldi bankból utalt a rokonod, mert az kizárt, hogy 1-5 óra alatt megérkezzen. Szerintem magyar bankból utalt, de ha pénteken 16 óra után, akkor az csak hétfőn fog teljesülni.
2014. márc. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2014. márc. 2. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!