Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha nyerek sok pénzt, pl....

Ha nyerek sok pénzt, pl. számilliókat, vagy milliárdot, hogyan érdemes befektetni a bankba, hogy minél többet kamatozzon?

Figyelt kérdés

2014. márc. 24. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha megnyered, tudni fogod. Sőt, sok pénz esetében a bank egyedi ajánlatot tesz neked.
2014. márc. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 SzarvasLászló ***** válasza:
100%
Ha nyersz ekkora összeget, akkor a pénzfelvételi procedúra alatt találkozol pár pénzügyi szakemberrel, akik ellátnak ajánlatokkal és tanácsokkal.
2014. márc. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kössz, amúgy nem nyertem, jó is lenne... csak érdekelt :)
2014. márc. 24. 15:55
 4/9 SzarvasLászló ***** válasza:
Ki gondolta volna?
2014. márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Mennyit nyertél öcsém?
2014. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

kössz, amúgy nem nyertem, jó is lenne..."


..és mennyit tudnál abból nélkülözni ha

megadom a számla számot? Egy olyan 10-20%-a még bele fér..? :))


Ugye az utóbbi lottó ötöst, a 3 milliárdot "nem" nyerted meg? Hidd el, a maradékból is szépen megélnél, nekem csak az apró hatszázmilliócska kellene belőle.


Ha annyi nem megy, akkor a fele, háromszáz millió is elég lehet valamire, habár annál még a régi nagy pártvezetőnek, Simon Gábornak is többet sikerült lenyúlnia. :)

2014. márc. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hehe, tényleg nem nyertem... gondoltam, hogy mindenki azt hiszi, de tényleg nem. Csak szoktam játszani, és elgondolkodtam ezen. Ja, és pár milka is elég lenne nekem is...
2014. márc. 28. 20:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Á nem gondoltam komolyan, csak hülyültem ám! :))
2014. márc. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mindenképp érdemes profi pényügyi tanácsadóhoz fordulni, de ha tényleg azt akarod, hogy sokat fialjon a pénzed akkor részvényekbe, kötvényekbe fekteted, nem bankba.
2014. márc. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!