Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vannak olyan adósok akiknek...

Vannak olyan adósok akiknek hasznosak voltak az állami intézkedések?

Figyelt kérdés
mindenütt lehet olvasni, hogy ilyen meg olyan megoldások születtek az adósok "megmentésére" gyakorlatilag mindenféle okokból én eddig egyikkel sem tudtam élni, hol azért mert nem volt elég elmaradás hol azért mert túl sok volt.
2014. ápr. 7. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy volt akinek volt pénze előtörleszteni nagyon is jól járt ahhoz képest mennyit fizetne még pluszban évek alatt.
2014. ápr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, például ők maguk?
2014. ápr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor nem egyedül gondolom azt, hogy sokaknak nem volt pénze végtörleszteni vagy hogy az árfolyamgát is csak átverés mert később többet kell visszafizetni. bíztam benne, hogy volt valami hasznos intézkedés is csak én nem tudtam róla...
2014. ápr. 7. 19:38
 4/5 anonim ***** válasza:

"árfolyamgát is csak átverés mert később többet kell visszafizetni."


Ezt kifejtenéd?

2014. ápr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az aktuális árfolyam és a 180ft különbözete- ha jól tudom- 5 évig gyűlik egy alszámlán, ezután azt is el kell kezdeni visszafizetni. nekem ezt így magyarázták a bankban
2014. ápr. 7. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!