Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha egy bankszámlán nincs...

Ha egy bankszámlán nincs pénzforgalom egy ideig akkor megszüntethetik?

Figyelt kérdés
Ha pl nyáron dolgozok és megy rá pénz, de suliidőbe egyáltalán nem, vagy ha számlanyitás után nem teszek rá egyből pénzt.

2014. máj. 26. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem szüntetik meg, de a kezelési (zárlati) költséget felszámolják és te fogsz nekik fizetni. Inkább szüntesd meg, mert a következő nyárra elfogy róla a pénzed.
2014. máj. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Az a bankszámla milyenségétől függ, hogy kikötés-e a rendszeres forgalom. Van olyan bank is, ahol nincsen költsége a bankszámla kezelésnek.
2014. máj. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
OTP-nél szeretnék Junior vagy Jump számlát nyitni
2014. máj. 26. 18:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem fogják megszűntetni, viszont vonogatják a havi díjakat.


Nekem volt egy számlám, amiről elfeledkeztem és 3 évig állt xD

2014. máj. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy vállalkozói számlám, több mint tíz évvel ezelött nyítottam. Nem volt rajta pénzforgalom, és mire észbe kaptam, már 16ezer gyűlt minuszba. Ezt az összeget egy másik fiókba befizettem, és kértem a számla megszüntetését. Majd évekkel később már 80ezret követelt az otp, mire én azt mondtam, hogy nem! Azóta elkerülöm az otp-t és más bankokat is. 7 éve már folyószámlám sincs, azt is megszüntettem.
2014. máj. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!