Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Külföldön nyitott bankszámla...

Külföldön nyitott bankszámla problémák?

Figyelt kérdés

Hollandiában éltem 2 évvel ezelőtt majd nyitottam ott egy bankszámlát dolgoztam stb...mikor hazaköltöztem elfelejtettem megszüntetni itthon levelezgettem le velük még régebben hogy mi ilyenkor a teendő esetleg magyar ING-nél is megszüntethetem-e ők közölték velem hogy sajnos nem mert a mi országunkban ők nem üzemelnek bankként csak mint biztosító vannak jelen és nincs semmi rálátásuk a holland ING-re és azt is mondták ha egy bizonyos összeget elér majd a tartozásom (számlavezetési díj stb...) akkor automatikusan megszűnik

Most úgy hozta a sors hogy ismét vissza fogok költözni és ha megszűnt a bankszámlám az ING banknál akkor nyithatok egy újjabb számlát vagy esetleg feltettek valami "Listára" vagy valahol tárolták a tartozásomat és úgy nyithatok új számlát ha az előző tartozásomat törlesztem?


Előre is köszönöm a válaszokat



2014. júl. 6. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az még él, ha kimész ezt ellenőrizd elsőként. Svájci számlám simán élt 2 éven túl is, pedig nem volt rajta pénzmozgás, nekik ez csak jó ha ketyegtetik, majd egyszer behajtják a lovét.
2014. júl. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mindenképpen azt fogom tenni első utam egy automatához fog vezetni a pin kódomat tudom csak az internet bankingba nem tudtam belépni mert 2 féle kódot is kér az egyikre pedig nem emlékszem és sms-ben küldené el de a holland telenoros sim kártyámat pedig elhagytam
2014. júl. 6. 17:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérheted mélben is, bár bankja válogatja.
2014. júl. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!