Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kisallatot szeretnek venni...

Kisallatot szeretnek venni külföldrol. Milyen adatok kellenek az eladótol hogy ha átver esetleg tudok intézkedni? Vagy mobil veszem eszre hogy ha esetleg csaló?

Figyelt kérdés
2014. júl. 14. 17:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Peldaul olyan adatok, hogy SZEMELYESEN veszed at az allatot. Ha erre nem hajlando, elfelejted.


Mondjuk nem ertem: interneten akarsz allatot venni? Miert, itthon mit nem lehet kapni, ami neked annyira kell?

2014. júl. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha átver, akkor így jártál. Mehetsz rendőrségre, tehetsz feljelentést, de sokat nem fognak veled foglalkozni. A mobil meg nem jelent semmit. Külföldön is bármikor kérhet új mobilszámot.

Ha külföldről akarsz venni kisállatot, akkor utánajársz, hogy az eladó rendelkezik az engedélyekkel. Vannak szervezetek ahová a tenyésztőknek regisztrálni kell.

Vagy elmész, és személyesen győződsz meg arról, hogy tényleg létezik a kisállat.


Amúgy te már írtál ki kérdést erről?

http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__egyeb-kerdesek__588096..

2014. júl. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem ugy akartam irni hogy mobil hanem hogy mobil. veszem. eszre. hogy hazudik?
2014. júl. 14. 18:44
 4/14 A kérdező kommentje:
-mobil + mi bol
2014. júl. 14. 18:47
 5/14 A kérdező kommentje:
nézelődtem interneten es megtetszett a kiskutya.ha letezik is fogadnin meg az ember igy nev alapjan lak cím alapjan fel lehet jelenteni az ilyen csalókat ha igy e mail ben van bizonyíték vagy nem tudom milyen bizonyi te k jo erre. de az ilyen embereket le kene csukni. egy ismerlekm vett igy o megkapta a kisallatot . en felek nagyon sok az ilyen csalo.azert kérdések hogy mit irjak le az eladonak amit ha csaló semmiképpen nem irja le? hat 6000 tér ker a kutyásr o meg all elvileg 20.000 ft a szállítás ér. azt mondta ha nem gondolom komolyan ha nem bízom benne akkor hagyja m a kiskutyát keress neki masik otthont.
2014. júl. 14. 18:54
 6/14 A kérdező kommentje:
elnezest a hibákért t 9 szótár al. irok nehez megszokni
2014. júl. 14. 18:56
 7/14 anonim ***** válasza:

Te írtad ki az előző kérdést is.

Nem tudsz odamenni, hogy személyesen beszéljetek? Ha nem akkor vagy nyersz vagy buksz

2014. júl. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
igen en irtam. nagyon sok kerdest feltettem evvel kapcsolatban. en nem ertek ezekhez a dolgokhoz az ilyen vásárlásokrol de jó lenne tudni. ha letezik az a kiskutya szegény evvel kereskedjek becsomak vele embereket. hat borzalom olvastam net en hogy egy kislány nem kapott juthat. ezek az emberek nem emberek. játszanak az ember edzésekvel. hogy lehet ilyen szivuk . en megoldast keresek hogy ha átver tudjak ellene valamit tenni.az ilyen emberek minek vannak szabadon.
2014. júl. 14. 22:28
 9/14 A kérdező kommentje:
-juthat . +kutyat
2014. júl. 14. 22:29
 10/14 A kérdező kommentje:
megkérdeztem tobb ilyen helyen a kulfoldi kutya eladókat az erdekes hogy mindegygyik segit a szállítási díj at fizetni. ez a furcsa. hat nem tudom.
2014. júl. 14. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!